Akcesoria montażowe

Akcesoria montażowe Okpol gwarantują doskonałe połączenie okna z połacią dachu i wygodę użytkowania przestrzeni na poddaszu. Zastosowanie wyłącznie oryginalnych akcesoriów pozwala na wieloletnie, bezpieczne użytkowanie okien dachowych. 

Drążek teleskopowy

Uniwersalny drążek teleskopowy pozwala na łatwe otwieranie wysoko zamontowanych okien. Służy również do sterowania roletami, które zamontowane są poza bezpośrednim zasięgiem użytkownika. Długość drążka wynosi 195 cm.

Rama dystansowa

Ciepła ramka dystansowa ogranicza mostki cieplne, minimalizuje kondensację pary wodnej na obrzeżach szyby oraz na profilach drewnianych, co znacznie podnosi trwałość drewna. Oferowana przez nas rama z PVC jest w pełni odporna na czynniki atmosferyczne, nie wymaga konserwacji i jest dostępna w niestandardowych rozmiarach.

Kołnierz paroprzepuszczalny

Kołnierz z wysokoprzepuszczalnej membrany dachowej, gwarantuje prawidłowe połączenie okna z folią paroprzepuszczalną na połaci dachu. Widocznie poprawia izolację przeciwwilgociową za sprawą szczelniejszego połączenia z membraną dachową.

Pianka ocieplająca

Pianka wypełniająca szczelinę między ościeżnicą okna a konstrukcją dachu. Skutecznie zapobiega powstawaniu mostków cieplnych. Dociepla okno dachowe.

Automatyka okienna

Kompletny zestaw elektrycznej automatyki okiennej: elektryczny siłownik łańcuchowy, centralka sterująca, detektor deszczu, włącznik naścienny oraz pilot do sterowania. Do stosowania w oknach już zamontowanych w połaci dachu.

Wyświetlanie jednego wyniku

GÓRA