Akcesoria wewnętrzne

Akcesoria wewnętrzne Okpol to idealny sposób na stworzenie wymarzonego wnętrza na poddaszu – zarówno tradycyjnego, jak i nowoczesnego. Bogata oferta typów i kolorystyki wyposażenia dodatkowego zapewnia szerokie możliwości swobodnego aranżowania okien dachowych.

Rolety do okien dachowych

Estetyczne rolety nie tylko zabezpieczają użytkowników poddasza przed rażącym słońcem, ale i tworzą oryginalny wystrój przestrzeni. W zależności od przeznaczenia, w rolecie stosowane są nieszkodliwe dla zdrowia materiały zaciemniające lub transparentne. Aluminiowe prowadnice umożliwiają zakrycie brzegów materiału, a dzięki temu dokładne przysłonięcie powierzchni szyby. Jednocześnie dają możliwość zatrzymania rolety w wybranej pozycji.

Rolety plisowane na poddasze

Rolety plisowane nadają każdemu wnętrzu nietuzinkowy charakter. Wygodne sterowanie odbywa się przy pomocy elektrycznego pilota (wszystkimi lub wybranymi roletami) lub manualnie korbą. Oferujemy plisy w kolorach transparentnych, zaciemniających oraz zaciemniających komórkowych do okien na płaskim dachu. Wykonane są z odpornego na gniecenie poliestru, a do tego wodoodporne i antystatyczne. Świetnie przylegają do okna, co zapewnia skuteczną ochronę przed działaniem promieni słonecznych. W ofercie modele do wszystkich okien dachowych, w tym okien na dachu płaskim.

Moskitiery

Uporczywe owady, insekty i pająki to już nie problem. Praktyczna moskitiera zapewnia skuteczną ochronę przed różnymi stworzeniami i gwarantuje komfortowy sen. Idealnie sprawdza się zarówno w wypełnionej zapachami kuchni, jak i w sypialni najmłodszych. Montowana do szpalety umożliwia swobodne otwieranie okna i wietrzenie pomieszczenia. Specjalny hamulec zapewnia łagodne zwinięcie moskitiery. Z powodzeniem można stosować ją z innymi akcesoriami wewnętrznymi.

Automatyka okienna

W ofercie znajdują się również wszelkiego rodzaju akcesoria pozwalające na sterowanie oknami za pośrednictwem elektroniki. Systemy montowane do okien już zamontowanych w połaci dachu składają się z: elektrycznego siłownika łańcuchowego, centralki sterującej, detektora deszczu, włącznika naściennego i pilota.

Wyświetlanie jednego wyniku

GÓRA