Akcesoria zewnętrzne

Zgodnie z normą DIN 5034-1 pomieszczenia należy zabezpieczać przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych nie za pomocą akcesoriów wewnętrznych, a osłon zewnętrznych – markiz i rolet zewnętrznych. Szeroka gama produktów zaprezentowana w tej kategorii pozwala na stworzenie funkcjonalnej i estetycznej aranżacji poddasza.

Markizy do okien dachowych

Praktyczna markiza pozwala zredukować ilość światła wpuszczanego do pomieszczenia, umożliwiając częściowe zaciemnienie pomieszczenia o każdej porze dnia. Ułatwia tym samym kontrolę temperatury na poddaszu. Wykonana z włókna szklanego wykazuje odporność na działanie czynników atmosferycznych. Po zwinięciu markiza jest całkowicie niewidoczna.

Rolety zewnętrzne na poddasze

Podobnie jak markiza, zewnętrzna roleta pozwala sterować temperaturą na poddaszu. W okresie letnim skutecznie chroni pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem, zaś zimą zabezpiecza je przed utratą ciepła. Dodatkowo skutecznie izoluje wnętrza od hałasu z zewnątrz, zapewniając pożądaną w nocy ciszę. Możliwość sterowania pilotem lub przełącznikiem.

Akcesoria do automatyki okiennej

Ofertę akcesoriów uzupełnia automatyka okienne, przeznaczona do okien już zamontowanych w połaci dachu. W skład systemu wchodzą: elektryczny siłownik łańcuchowy, centralka sterująca, detektor deszczu, włącznik naścienny i pilot.

Wyświetlanie jednego wyniku

GÓRA