Okna dachowe

Okna dachowe – okna do zadań specjalnych

Okna dachowe to rozwiązanie powszechnie stosowane w nowoczesnym budownictwie. Montowane w połaci dachu skutecznie doświetlają poddasza, umożliwiają jego przewietrzenie i zapewniają widok na zewnątrz. W zależności od zabudowy przestrzeni, jak również indywidualnych oczekiwań klienta, możliwe jest odpowiednie dopasowanie okien dachowych. Uniwersalność ich zastosowania w połączeniu z łatwością montażu sprawiają, że są one popularnym wyborem w budownictwie mieszkaniowym.

Dostępne rodzaje okien dachowych

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy im szeroką gamę okien dachowych. Ze względu na sposób ich otwierania wyróżnić możemy okna obrotowe i uchylno-przesuwne.  Ciekawą propozycję stanowią też okna kolankowe, stanowiące przedłużenie okna połaciowego, przeznaczone do montażu na dachu bez okapu. W ofercie dostępne są również wyłazy dachowe, umożliwiające swobodne i bezpieczne wychodzenie na dach w celu wykonania prac naprawczych i konserwacyjnych. Ta kategoria obejmuje uchylne i klapowe modele okien wyłazowych.

Parametry okien montowanych w połaci dachu

Okna dachowe Okpol to produkty najwyższej jakości, które wyróżniają się wysoką trwałością, dużą energooszczędnością, bezpieczeństwem użytkowania i wygodną codziennej obsługi.

Wśród okien połaciowych, jak nazywane są okna na dach, znajdują się modele wykonane z drewna, jak i PVC, wyposażone w pakiet dwuszybowy lub trzyszybowy.

Oferowane okna dachowe mogą być też wyposażone w mechanizm elektrycznego otwierania i zamykania – szczególnie przydatny, gdy umieszczone są wysoko poza zasięgiem użytkownika stojącego na podłodze.

Wyświetlanie jednego wyniku

GÓRA