Okna obrotowe

Nasze rozwiązania cenione są za niewymuszoną elegancję, prostotę użytkowania oraz czystą wygodę. Zawias umieszczony w połowie długości skrzydła sprawia, że można je obracać aż o 180°. Dzięki łatwemu dostępowi do całej powierzchni przeszkleń oraz poszczególnych elementów stolarki, użytkowanie i pielęgnacja okna jest proste, intuicyjne i nie wymaga specjalnego sprzętu. Okno obrotowe można bowiem stosować przy różnych wysokościach ścianki kolankowej, w dachach o kącie nachylenia od 15 do 90°.

Wyposażenie okien obrotowych

Okna obrotowe OKPOL posiadają funkcjonalne i trwałe wyposażenie, wybierane z szerokiej palety oferowanych akcesoriów. Oferowana w standardzie klamka z kluczykiem w dolnej części skrzydła daje przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa – chroni przed otworzeniem skrzydła z zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia. O obieg świeżego powietrza zadba z kolei wbudowana w klamkę funkcja mikro-uchylenia, a także specjalny nawiewnik szczelinowy.

Standard stolarki w naszych oknach obrotowych

W segmencie okien obrotowych oferujemy stolarkę drewnianą oraz wykonaną z PVC, a także okna wyposażone w siłowniki elektryczne. Nasze okna drewniane to synonim solidności. Tarcicę sosnową tniemy i kleimy tak, aby zachować jego równomierną strukturę – bez deformacji czy sęków. Staranna impregnacja gotowych profili zwiększa ochronę przed powstawaniem sinizn, grzybów i pleśni.
Okna z PVC wyposażone są w odporne na wilgoć profile wielokomorowe o bardzo dobrych parametrach termoizolacyjnych. To doskonałe rozwiązanie dla znajdującej się na poddaszu kuchni, łazienki czy pralni – wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z powietrzem o dużej wilgotności. Materiał, z którego wykonujemy okna obrotowe sprawia, że są one niezwykle praktyczne – nie wymagają praktycznie żadnej konserwacji po zamontowaniu.

Drewniane okna obrotowe malujemy aż trzykrotnie lakierem ekologicznym, co zapewnia ochronę przed najbardziej agresywnym działaniem czynników zewnętrznych. Ponadto, oferujemy okna obrotowe PVC o profilach wypełnianych materiałem termoizolacyjnym, dodatkowo zwiększając termikę całego układu.

Uszczelki w naszych oknach obrotowych

Zastosowane uszczelki piankowe Q-LON to gwarancja doskonałych właściwości mechanicznych, akustycznych i termicznych, w każdych warunkach. Ze względu na wyjątkową łatwość ponownego rozprężania po odkształceniu, uszczelki szybko wracają do swojego pierwotnego kształtu i skutecznie eliminują zjawisko przedmuchów. Okna dachowe obrotowe OKPOL cechuje znakomite funkcjonowanie zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach. W przypadku modeli okien z 4 uszczelkami udało się osiągnąć czwartą, najwyższą klasę szczelności w zakresie przepływu powietrza.

Poznaj okna obrotowe OKPOL

Wyświetlanie jednego wyniku

GÓRA