Okna elektryczne

Wysokie poddasza stawiają przed stolarką okienną równie wysokie wymagania. By w pełni cieszyć się naturalnym światłem i nie martwić o zmiany kapryśnej pogody, wybrana przez nas stolarka powinna być nie tylko estetyczna i wytrzymała, ale przede wszystkich funkcjonalna.

Dzięki nowoczesnej technologii nie musimy już szukać kompromisu – okna elektryczne Okpol doskonale uzupełnią aranżację poddasza i staną się swoistym strażnikiem wymarzonej kompozycji wnętrza.

Nowoczesne, elektryczne okna dachowe sterowane za pomocą pilota lub ściennego włącznika to idealne rozwiązanie dla wysokich pomieszczeń i trudno dostępnych miejsc. Za pomocą jednego guzika możemy z łatwością otworzyć lub zamknąć okno i dowolnie sterować ilością, wpadającego do pomieszczenia, powietrza. Wszystko bez konieczności używania kłopotliwych akcesoriów – podestu, schodków czy drabiny.

Okna dachowe ISC1 I22 i IGC1V I22 zostały wyposażone w czujniki  deszczu, samoistnie zamykające skrzydło okna podczas opadów.

Standard stolarki w naszych oknach elektrycznych

W segmencie okien elektrycznych oferujemy wysokiej jakości stolarkę drewnianą.

Nasze okna drewniane to synonim solidności. Cała konstrukcja składana jest w taki sposób, aby zachować równomierną strukturę drewna sosnowego – bez deformacji czy sęków.  Okna malujemy trzykrotnie lakierem ekologicznym, zapewniając im ochronę przed agresywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Okna wykonane z PVC posiadają wielokomorowe profile wypełnione materiałem termoizolacyjnym. Są odporne na czynniki atmosferyczne, można je stosować w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności takich jak kuchnie, łazienki czy pralnie.

Oszklenie w oknach elektrycznych OKPOL

Okna elektryczne OKPOL to odpowiedź na wysokie wymagania, jakie stawia stolarce nowoczesne budownictwo. Na straży bezpieczeństwa stoją tu sprawdzone pakiety trzyszybowe. Okna wyposażone są w standardzie w dwie ciepłe ramki dystansowe, dwie powłoki niskoemisyjne oraz szybę hartowaną, co w efekcie daje najwyższe parametry termiczne okna.

Uszczelki w oknach elektrycznych OKPOL

Zastosowane uszczelki piankowe Q-LON to gwarancja doskonałych właściwości mechanicznych, akustycznych i termicznych, w każdych warunkach. Ze względu na wyjątkową łatwość ponownego rozprężania po odkształceniu, uszczelki szybko wracają do swojego pierwotnego kształtu, skutecznie spełniając swoją funkcję.
W przypadku modeli okien z 4 uszczelkami osiągnięto czwartą, najwyższą klasę szczelności w zakresie przepływu powietrza. Niezależnie od liczby zastosowanych uszczelek, okna OKPOL cechuje znakomite funkcjonowanie zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach.

Wyposażenie okien elektrycznych OKPOL

Okna elektryczne OKPOL posiadają funkcjonalne i trwałe wyposażenie, wybierane z szerokiej palety oferowanych akcesoriów.

Poznaj okna elektryczne OKPOL

Wyświetlanie jednego wyniku

GÓRA