Okna elektryczne

Wysokie poddasza stawiają przed stolarką okienną równie wysokie wymagania. By w pełni cieszyć się naturalnym światłem i nie martwić o zmiany kapryśnej pogody, wybrana przez nas stolarka powinna być nie tylko estetyczna i wytrzymała, ale przede wszystkich funkcjonalna. Dzięki nowoczesnej technologii nie musimy już szukać kompromisu – okna elektryczne Okpol doskonale uzupełnią aranżację poddasza i staną się swoistym strażnikiem wymarzonej kompozycji wnętrza.

Nowoczesne, elektryczne okna dachowe sterowane za pomocą pilota lub ściennego włącznika to idealne rozwiązanie dla wysokich pomieszczeń i trudno dostępnych miejsc. Za pomocą jednego guzika możemy z łatwością otworzyć lub zamknąć okno i dowolnie sterować ilością, wpadającego do pomieszczenia, powietrza. Wszystko bez konieczności używania kłopotliwych akcesoriów – podestu, schodków czy drabiny. Dodatkowo, okno dachowe ISC1 I22 zostało wyposażone w czujniki wiatru i deszczu, samoistnie zamykające skrzydło okna podczas burz i opadów. Okna elektryczne Okpol doskonale wpisują się również w niezwykle popularny trend budownictwa inteligentnego – bez żadnych kłopotów można je połączyć z nowoczesnymi systemami sterowania domem. I już o nic nie trzeba się martwić!

Standard stolarki w naszych oknach elektrycznych

okna kolankowe OKPOL - stolarkaW segmencie okien elektrycznych oferujemy wysokiej jakości stolarkę drewnianą.

Nasze okna drewniane to synonim solidności. Cała konstrukcja składana jest w taki sposób, aby zachować równomierną strukturę drewna sosnowego – bez deformacji czy sęków. Staranna impregnacja gotowych profili zwiększa ochronę przed powstawaniem sinizn, grzybów i pleśni. Okna malujemy trzykrotnie lakierem ekologicznym, zapewniając im ochronę przed agresywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Oszklenie w oknach elektrycznych OKPOL

Okna elektryczne OKPOL to odpowiedź na wysokie wymagania, jakie stawia stolarce nowoczesne budownictwo. Na straży bezpieczeństwa stoją tu sprawdzone pakiety trzyszybowe (współczynnik przenikania ciepła szyby Ug = 0,7 W/m2K). Okna wyposażone są w standardzie w dwie ciepłe ramki dystansowe, dwie powłoki niskoemisyjne oraz szybę hartowaną, co w efekcie daje najwyższe parametry termiczne okna.

Uszczelki w oknach elektrycznych OKPOL

Zastosowane uszczelki piankowe Q-LON to gwarancja doskonałych właściwości mechanicznych, akustycznych i termicznych, w każdych warunkach. Ze względu na wyjątkową łatwość ponownego rozprężania po odkształceniu, uszczelki szybko wracają do swojego pierwotnego kształtu, skutecznie spełniając swoją funkcję.
W przypadku modeli okien z 4 uszczelkami osiągnięto czwartą, najwyższą klasę szczelności w zakresie przepływu powietrza. Niezależnie od liczby zastosowanych uszczelek, okna OKPOL cechuje znakomite funkcjonowanie zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach.

Wyposażenie okien elektrycznych OKPOL

Okna elektryczne OKPOL posiadają funkcjonalne i trwałe wyposażenie, wybierane z szerokiej palety oferowanych akcesoriów.
Oferowana w standardzie klamka z kluczykiem w dolnej części skrzydła daje przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa – chroni przed otworzeniem skrzydła z zewnątrz i od wewnątrz pomieszczenia. Dodatkowo, okna ISC1 I22 wyposażono w detektor deszczu, który zabezpiecza wnętrze, zamykając okno podczas opadów.

Poznaj okna elektryczne OKPOL

Wyświetlanie jednego wyniku

GÓRA