Okna kolankowe

Okna kolankowe OKPOL to swego rodzaju mariaż okna połaciowego i fasadowego. Efektem czego jest nietuzinkowe, dobrze doświetlone poddasze z widokiem nie tylko na niebo!

Okna dachowe kolankowe stanowią doskonałe rozwiązanie szczególnie w przypadku bardzo popularnych ostatnimi czasy domów z dachem bez okapu. Przeszklenia sięgające podłogi zapewniają optymalne oświetlenie i widoczność – zarówno dla osoby stojącej, jak i siedzącej.

Oprócz wysokiej estetyki wykonania (oryginalny efekt wizualny widać tak wewnątrz, jak i na zewnątrz) oraz stabilnej konstrukcji, nasze rozwiązania cechują także doskonałe parametry izolacyjne, przekładające się na niższe rachunki za ogrzewanie.

Standard stolarki w naszych oknach kolankowych

W segmencie okien kolankowych oferujemy stolarkę drewnianą oraz wykonaną z PVC.

Nasze okna drewniane to synonim solidności. Tarcicę sosnową tniemy i kleimy tak, aby zachować jej równomierną strukturę – bez deformacji czy sęków. Staranna impregnacja gotowych profili zwiększa ochronę przed powstawaniem sinizn, grzybów i pleśni. Drewniane okna kolankowe malujemy aż trzykrotnie lakierem ekologicznym, co zapewnia ochronę przed najbardziej agresywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Okna z PVC wyposażone są w odporne na wilgoć profile wielokomorowe o bardzo dobrych parametrach termoizolacyjnych. Materiał, z którego wykonujemy okna kolankowe sprawia, że są one niezwykle praktyczne – nie odkształcają się z biegiem czasu i nie wymagają praktycznie żadnej konserwacji po zamontowaniu.

Oszklenie w oknach kolankowych OKPOL

Okna kolankowe w standardzie SUPERENERGOOSZCZĘDNYM to z kolei rozwiązania z najwyższej półki, przeznaczone dla najbardziej wymagających. Pakiety trzyszybowe wyposażone są w dwie ramki międzyszybowe i dwie powłoki niskoemisyjne co w efekcie daje najwyższe parametry statyczne i termiczne okna.

Funkcjonalność okien kolankowych OKPOL

W zależności od przewidywanego sposobu użytkowania, okna kolankowe OKPOL dostępne są w trzech podstawowych wariantach: nieotwieralnym, uchylnym oraz uchylno-rozwiernym (w kierunku lewym lub prawym). Dodatkowo, w obrębie okien kolankowych nieotwieralnych szklenie następuje w ramie, co charakteryzuje się większą powierzchnią szyby.

okna kolankowe OKPOL

Poznaj okna kolankowe OKPOL

Wyświetlanie jednego wyniku

GÓRA