Okna na dach płaski

Okna dostosowane do płaskiego dachu potrafią doskonale doświetlić znajdujące się tuż pod nimi pomieszczenia, stając się tym samym ważnym elementem aranżacyjnym. Jednak estetyka, jakkolwiek ważna, musi iść w parze z wysokimi wymaganiami technicznymi. Pamiętajmy, że okno musi sprostać zmiennym warunkom atmosferycznym, jakie stawia polski klimat, wymaganiom nowych warunków technicznych obowiązujących od stycznia tego roku oraz posiadać doskonałe parametry termoizolacyjne, wytrzymałościowe i akustyczne.

Z myślą o tych, którzy cenią sobie zarówno jakość, jak i estetykę, zaprojektowaliśmy okna do dachów płaskich, które charakteryzują się nie tylko dobrymi parametrami termoizolacyjnymi, spełniającymi docelowe warunki techniczne na rok 2021 (Urc = 1,1 W/m²K), ale też wysoką odpornością na wilgoć. Okna zostały skonstruowane tak, aby dostarczały optymalną ilość światła naturalnego o każdej porze dnia i roku – powłoka niskoemisyjna umożliwia uzyskanie wysokich zysków z promieniowania słonecznego przy jednoczesnym ograniczeniu strat cieplnych. Im większe przeszklenie, tym więcej światła – w myśl tej zasady okna do płaskiego dachu dostępne są w szerokim zakresie rozmiarów: od kompaktowych wariantów kwadratowych, aż po opcje prostokątne, o długości ościeżnicy powyżej 2 metrów. Estetyczne wykończenie stolarki okiennej sprawia, że idealnie sprawdzą się w roli wykończenia stylowo zaaranżowanego wnętrza na poddaszu.

Wybierając rozwiązania do dachu płaskiego, nie ma miejsca na kompromisy – ani wizualne ani funkcjonalne. Decydując się na tak niebanalny projekt, spójrzmy na niego w sposób całościowy, a wymarzony ogród, taras czy strefa relaksu „między niebem a ziemią” będzie przez długi czas cieszyć oko domowników.

Wyświetlanie jednego wyniku

GÓRA