Okna na dach płaski

Okna na dach płaski potrafią doskonale doświetlić znajdujące się tuż pod nimi pomieszczenia, stając się godnym uwagi elementem aranżacyjnym.

Estetyka musi iść w parze z wysokimi wymaganiami technicznymi. Stolarka powinna sprostać zmiennym warunkom atmosferycznym, jakie stawia polski klimat i wymaganiom nowych warunków technicznych. Nie bez znaczenia są także dobre parametry termoizolacyjne, wytrzymałościowe i akustyczne okien.

Okna do „domów kostek”

Dla ceniących sobie zarówno jakość, jak i estetykę, zaprojektowaliśmy rozwiązanie charakteryzujące się nie tylko dobrymi parametrami termoizolacyjnymi, ale też wysoką odpornością na wilgoć.

Produkty zostały skonstruowane tak, aby dostarczały optymalną ilość światła naturalnego o każdej porze dnia i roku. Powłoka niskoemisyjna umożliwia uzyskanie wysokich zysków z promieniowania słonecznego przy jednoczesnym ograniczeniu strat cieplnych.

Im większe przeszklenie, tym więcej światła.

Zgodnie z myślą tej zasady okna do płaskiego dachu dostępne są w szerokim zakresie rozmiarów: od kompaktowych wariantów kwadratowych, aż po opcje prostokątne, o długości ościeżnicy powyżej 2 metrów.

Designerski szyk i praktyczne zastosowanie

Estetyczne wykończenie stolarki okiennej sprawia, że idealnie sprawdzą się w roli wykończenia stylowo zaaranżowanego wnętrza na poddaszu. Wybierając rozwiązania OKPOL do dachu płaskiego, nie ma miejsca na kompromisy – ani wizualne ani funkcjonalne.

Decydując się na tak niebanalny projekt, spójrzmy na niego w sposób całościowy, a wymarzony ogród, taras czy strefa relaksu „między niebem a ziemią” będzie przez długi czas cieszyć oko domowników

W sprzedaży posiadamy okna do dachu płaskiego w różnych wariantach, są to:

  • okna jednokomorowe nieotwierane
  • okna jednokomorowe otwierane elektrycznie
  • okna dwukomorowe nieotwierane
  • okna dwukomorowe otwierane elektrycznie
  • okna posiadające podświetlenie LED
  • okno, po którym można chodzić

Warianty uchylne wyposażone są w czujnik deszczu. Przy opadach czujnik samoczynnie zamyka skrzydło okna. Zapobiega to zalaniu pomieszczenia. Wszystkie okna do dachu płaskiego znajdziesz poniżej.

Reasumując okna do dachu płaskiego można zakupić w wielu wariantach, w różnych rozmiarach i o wielu funkcjach. Z pewnością łączy je jedno – wysoka jakość gwarantowana przez polskiego producenta.

Nie znaleziono produktów które pasują do Twoich wyborów.

GÓRA