Okna nieotwierane

Okna dostosowane do płaskiego dachu potrafią doskonale doświetlić znajdujące się tuż pod nimi pomieszczenia, stając się tym samym ważnym elementem aranżacyjnym. Jednak estetyka, jakkolwiek ważna, musi iść w parze z wysokimi wymaganiami technicznymi. Pamiętajmy, że okno musi sprostać zmiennym warunkom atmosferycznym, jakie stawia polski klimat, wymaganiom nowych warunków technicznych obowiązujących od stycznia tego roku oraz posiadać doskonałe parametry termoizolacyjne, wytrzymałościowe i akustyczne.

Z myślą o tych, którzy cenią sobie zarówno jakość, jak i estetykę, zaprojektowaliśmy okna do dachów płaskich, które charakteryzują się nie tylko dobrymi parametrami termoizolacyjnymi, spełniającymi docelowe warunki techniczne na rok 2021 (Urc = 1,1 W/m²K), ale też wysoką odpornością na wilgoć. Okna zostały skonstruowane tak, aby dostarczały optymalną ilość światła naturalnego o każdej porze dnia i roku – powłoka niskoemisyjna umożliwia uzyskanie wysokich zysków z promieniowania słonecznego przy jednoczesnym ograniczeniu strat cieplnych. Im większe przeszklenie, tym więcej światła – w myśl tej zasady okna do płaskiego dachu dostępne są w szerokim zakresie rozmiarów: od kompaktowych wariantów kwadratowych, aż po opcje prostokątne, o długości ościeżnicy powyżej 2 metrów. Estetyczne wykończenie stolarki okiennej sprawia, że idealnie sprawdzą się w roli wykończenia stylowo zaaranżowanego wnętrza na poddaszu.

Wybierając rozwiązania do dachu płaskiego, nie ma miejsca na kompromisy – ani wizualne ani funkcjonalne. Decydując się na tak niebanalny projekt, spójrzmy na niego w sposób całościowy, a wymarzony ogród, taras czy strefa relaksu „między niebem a ziemią” będzie przez długi czas cieszyć oko domowników.

Wyświetlanie jednego wyniku

GÓRA