Otwierane okna na dach płaski

Rozwijające się dynamicznie technologie pozwalają na wnoszenie nowoczesnych budynków z płaskimi dachami. Przy takiego typu architekturze bardzo często aranżowane są oryginalne pomieszczenia mieszkalne, pozbawione możliwości zastosowania standardowych okien pionowych. Jak w każdym jednak wnętrzu, tak i tu powinno znaleźć się źródło naturalnego światła, zapewniające maksymalny komfort użytkowania przestrzeni. W takich miejscach doskonale sprawdzają się okna na dach płaski. Z myślą o wygodzie ich posiadaczy, proponujemy modele otwierane  do stylowej aranżacji wnętrz na poddaszu.

Manualnie i elektrycznie otwierane okna na dach płaski

W segmencie okien na dach płaski oferujemy modele otwierane manualnie lub elektrycznie. Model ręczny wyposażyliśmy w ergonomiczny uchwyt, który po naciśnięciu otwiera okno, umożliwiając tym samym swobodne wietrzenie pomieszczenia oraz wygodne wyjście na dach. Skrzydło zatrzymuje się w trzech pozycjach, spośród których najszersze rozchylenie ma aż 80 stopni.

Model elektryczny z uchylnym skrzydłem, otwieranym na wysokość do ok. 20 cm, wyposażony jest w specjalny, bezawaryjny siłownik, zapewniający łatwość operowania oknem za pomocą pilota. Dzięki temu takie okno doskonale sprawdzi się szczególnie w pomieszczeniach  wymagających częstego wietrzenia, tak jak narażone na wilgotność kuchnia czy łazienka. Dodatkowo, okno wyposażone zostało w czujnik deszczu. Po wykryciu opadu przez sensor, okno zamknie się samoczynnie. 

Parametry okien uchylnych na poddasze z płaskim dachem

Estetyka i funkcjonalność otwieranych okien na płaski dach idzie w parze ze stawianymi przed nimi wymaganiami technicznymi. A to dlatego, że okna te, narażone na zmienne warunki atmosferyczne, muszą posiadać doskonałe parametry termoizolacyjne, wytrzymałościowe i akustyczne. Okna otwierane na dach płaski, jakie przedstawiamy w tej kategorii, wykonane są z odpornego na wilgoć PVC. Współczynnik przenikalności cieplnej zgodny jest z normami:  EN ISO 10077-1 i EN ISO 10077-2. Niskoemisyjna powłoka okien zapewnia  wysokie zyski z promieniowania słonecznego przy jednoczesnym ograniczeniu strat cieplnych. Oferowane przez nas okna do płaskiego dachu dostępne są w szerokim zakresie rozmiarów – od kompaktowych wariantów kwadratowych po większe opcje prostokątne.

Doskonałe parametry termoizolacyjne, duża ilość naturalnego światła, swoboda przewietrzenia wnętrza, łatwość obsługi i szeroka oferta akcesoriów. To wszystko sprawia, że nasze otwierane okna to produkty zapewniające pełen komfort użytkowania pomieszczeń pod płaskim dachem.

Wyświetlanie jednego wyniku

GÓRA