Wyłazy do pomieszczeń nieużytkowych

Zgodnie z przepisami, wyłazy dachowe muszą być zamontowane w budynkach o dwóch lub więcej kondygnacjach nadziemnych w celu zapewnienia dostępu na dach i do urządzeń technicznych tam zainstalowanych. Okna wyłazowe, które przedstawiamy w tej kategorii, przeznaczone są do montażu w pomieszczeniach nieużytkowych – nieogrzewanych.

Okna wyłazowe – parametry dla nieużytkowych pomieszczeń

Wyłazy dachowe Okpol do pomieszczeń nieużytkowych to przede wszystkim modele drewniane pokryte warstwą impregnatu. Ich szyby wykonane są z hartowanego szkła, zabezpieczającego okno przed skutkami silnych gradobić. Aluminiowa lub stalowa rama skrzydła okiennego zapewnia natomiast odpowiednią wytrzymałość wyłazu. Dla pełnego bezpieczeństwa użytkowania wyłazu wskazany jest montaż rozmaitych blokad i ograniczników, chroniących przed zatrzaśnięciem się okna podczas prac na dachu.

Oferta wyłazów dachowych

W tej kategorii przedstawiamy okna wyłazowe do pomieszczeń nieużytkowych klapowe (otwierane do boku) i uchylne (do góry), wyposażone w uchwyt blokujący skrzydło w 3 pozycjach i ogranicznik otwierania skrzydła. Uniwersalne zawiasy umożliwiają zmianę kierunku otwierania już po zamontowaniu okna.

Bogata oferta produktów ułatwia wybór idealnego rozwiązania dla każdego użytkownika. Okna wyłazowe dostępne są w kilku wariantach rozmiarów, co pozwala na ich swobodne dopasowanie do konstrukcji dachu.

Wyświetlanie jednego wyniku

GÓRA