Wyłazy do pomieszczeń nieużytkowych

Zgodnie z przepisami, wyłazy dachowe muszą być zamontowane w budynkach o dwóch lub więcej kondygnacjach nadziemnych w celu zapewnienia dostępu na dach i do urządzeń technicznych tam zainstalowanych. Okna wyłazowe, które przedstawiamy w tej kategorii, przeznaczone są do montażu w pomieszczeniach nieużytkowych – nieogrzewanych.

Okna wyłazowe – parametry dla nieużytkowych pomieszczeń

Wyłazy dachowe Okpol do pomieszczeń nieużytkowych to przede wszystkim modele drewniane pokryte warstwą impregnatu. Aluminiowa lub stalowa rama skrzydła okiennego zapewnia natomiast odpowiednią wytrzymałość wyłazu.

Oferta wyłazów dachowych

W tej kategorii przedstawiamy okna wyłazowe do pomieszczeń nieużytkowych klapowe (otwierane na bok) i uchylne (do góry), wyposażone w uchwyt blokujący skrzydło w 3 pozycjach i ogranicznik otwierania skrzydła. Uniwersalne zawiasy umożliwiają zmianę kierunku otwierania już po zamontowaniu okna.

Bogata oferta produktów ułatwia wybór idealnego rozwiązania dla każdego użytkownika. Okna wyłazowe dostępne są w kilku wariantach rozmiarów, co pozwala na ich swobodne dopasowanie do konstrukcji dachu.

Wyświetlanie jednego wyniku

GÓRA