O nas....

OKPOL to polska firma z 29-letnim doświadczeniem w produkcji okien i wyłazów dachowych. Siedziba główna oraz zakład produkcyjny firmy mieszczą się w województwie opolskim w gminie Skarbimierz .  W przeszłości, w 1939r. był to teren niemieckiego lotniska Luftwaffe, a po roku 1945 największej bazy lotniczej wojsk radzieckich
w Polsce.   Obecnie jest to obszar bardzo dobrze zlokalizowanej Wałbrzyskiej Strefy Ekonimicznej. Nasza firma znajduje się w bezpośrednim jej sąsiedztwie. 

Od przeszło 29 lat dbamy o wysoką jakość oferowanych produktów. Wierzymy, że przekłada się ona na jakość i komfort Twojego życia. Jesteśmy firmą rodzinną, która z biegiem lat nie traci zapału do tworzenia nowości. Doskonale wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo najbliższych, dlatego wciąż pragniemy go strzec. Dostarczamy okna do wielu krajów Europy, a nawet poza jej granicami. Nieustannie inwestujemy w wyposażenie i unowocześnianie parków maszynowych, by móc dostarczać do Twojego domu produkty bezpieczne, komfortowe i trwałe.  

 W 2012r. firma wdrożyła program OKPOL Innovation. Podstawowym założeniem tego programu było otwarcie własnego laboratorium badawczego, unowocześnienie parku maszynowego oraz wdrożenie innowacyjnej konstrukcji stolarki drewnianej. Dzięki wdrożonemu procesowi restrukturyzacji Okpol jest drugim polskim producentem okien dachowych produkującym wyroby na najwyższym światowym poziomie. Aktualnie zakład posiada 18 500 m2 hal produkcyjnych a plany rozwojowe zakładają dalszą rozbudowę i inwestycje w kierunku wdrażania nowych technologii.  W 2015r. do oferty zostają wdrożone nowe cieplejsze okna dachowe w drewnie. Cała grupa najbardziej popularnych okien obrotowych z drewna oraz PVC teraz w nowoczesnej Technologii Super Thermo z lepszym parametrem energooszczędności dla całego okna bez konieczności stosowania dodatkowych bloków termicznych.  Uw dla tych okien w zależności od modelu wynosi: 0,79; 0,83; 0,91; 1,0; 1,06; 1,2; 1,3 W/m²K.  

Potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanych wyrobów są zdobyte przez nas atesty, certyfikaty i dyplomy, przyznawane najlepszym producentom w branży.  Wyroby OKPOL są trwałe, niezawodne i łatwe w obsłudze. W bogatej i różnorodnej ofercie każdy znajdzie produkt dla siebie. Produkowane przez nas okna posiadają 10-letnią gwarancję. Poznaj nasze produkty i przekonaj się, że warto inwestować w rodzime wyroby, cieszące się uznaniem w całej Europie. 

   

   Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego naszą firmę: 

GÓRA