Oferty pracy

Poniżej znajdują się aktualne oferty pracy.

Zachęcamy do aplikowania!

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem praca@okpol.pl

Prosimy o załączenie w CV poniższej klauzuli:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

 Administratorem danych osobowych jest firma Okpol Sp.z o.o z siedzibą w 49-318 Skarbimierz, ul. Topolowa 24,
po więcej informacji dotyczących RODO kliknij tutaj

Doradca techniczno - handlowy

z terenu województwa podlaskiego/warmińsko mazurskiego do obsługi  podległych klientów na terenie województw: podlaskiego i warmińsko mazurskiego

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi  klientami
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Prowadzenie szkoleń dla klientów,
  • Doradztwo techniczne dla klientów,
  • Dbanie o jak najlepsze warunki zawieranych umów,
  • Promowanie firmy i jej produktów na podległym terenie,
  • Realizacja działań promocyjnych i merchandisingowych
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Raportowanie działań i wyników przełożonemu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży materiałów budowlanej
  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i budowania relacji,
  • Systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Zdolności organizacyjne
  • Umiejętność planowania i podejmowania decyzji
  • Komunikatywność, aktywność, dynamika w działaniu,
  • Umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Preferowane wykształcenie techniczne (min średnie) lub znajomość zagadnień technicznych z zakresu branży budowlanej,
  • Prawo jazdy kat. B, mobilność i dyspozycyjność do częstych wyjazdów związanych z obsługą podległych klientów

Oferta:

  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia za realizację planów sprzedaży
  • Narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon komórkowy,
  • Liczne szkolenia produktowe

Kliknij i wyślij CV:
Aplikacja na stanowisko: Doradca tech.- handlowy

Aplikację można także wysłać bezpośrednio na adres e-mail: praca@okpol.pl

Serwisant

Zadania:

  • serwis okien, wyłazów i akcesoriów dachowych
  • obsługa reklamacji,
  • szkolenia montażowe,
  • nadzór nad montażem inwestycji,
  • administracja i raportowanie działań serwisowych .

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z montażem stolarki otworowej,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole ,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dyspozycyjność,
  • posiadanie czynnego prawo jazdy kat. „B”,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
  • kompleksowe szkolenie wdrażające do pracy w firmie,
  • intensywne szkolenia merytoryczne,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Aplikacja na stanowisko: Serwisant

Operator linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Skarbimierz

Opis stanowiska:

- Obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń biorących udział w produkcji
- Postępowanie z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy
- Kontrola jakości wyrobu gotowego
- Współpraca z pracownikami magazynu
- Przestrzeganie zasad BHP
- Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku
odpowiedzialność za wykonywaną pracę
bardzo dobra organizacja pracy
motywacji do podjęcia stabilnej pracy na pełen etat

Oferujemy:
stałą pracę i stabilne zatrudnienie
miłą atmosferę i dobre warunki pracy
regularne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
pracę w systemie jednozmianowym

Aplikacja na stanowisko: Operator linii produkcyjnej

GÓRA