Okna pionowe

Po wielu latach produkcji okien i wyłazów dachowych firma OKPOL rozszerza swoje portfolio o produkcję okien fasadowych. Decyzja ta była podyktowana chęcią rozwoju, a także  sugestiami, zadowolonych ze współpracy, Partnerów Handlowych. OKPOL zawsze stara się wyjść naprzeciw potrzebom swoich Klientów, tak było i tym razem.

Założeniem  firmy jest wysoka jakość oferowanych produktów. Dla jej potwierdzenia przeprowadza się badania  zgodności wyrobów z restrykcyjnymi wymogami norm europejskich. OKPOL nieustannie inwestuje też w wyposażenie i unowocześnianie parków maszynowych, a przy wprowadzeniu nowej linii produktów zadbał o należyte zagospodarowanie - przeznaczonej na ten cel - hali produkcyjnej.

KÖMMERLING     76 AD

 

 • optymalna izolacyjność termiczna
 • pakiety szybowe 24-48 mm
 • atrakcyjny design
 • efektywna ochrona przed hałasem
 • Znakomita ochrona antywłamaniowa do RC2

KÖMMERLING     88 MD

 

 • znakomita izolacyjność termiczna
 • pakiety szybowe 24-56 mm
 • doskonała statyka
 • dodatkowa,
  środkowa uszczelka
 • trwałość i komfort użtkowania

V-PERFECT

Firma OKPOL dba o każdy szczegół proponowanych fabrykatów dlatego oferuje stolarkę produkowaną w technologii V-PERFECT dającej zbliżające się do perfekcji osiągi w zgrzewaniu narożników okien i drzwi wykonanych z PVC.

Autorytatywność producentów komponentów i kunszt wykonania przez nich swoich produktów, w połączeniu z atrybutami technologii V-PERFECT, bezpośrednio przekładają się na najwyższą jakość okien i drzwi produkowanych w firmie OKPOL.

Klasyczna biel

Eleganckie okno w bieli niezmiennie cieszy się dużą popularnością. Gładka, błyszcząca powierzchnia profili
okiennych jest łatwa w pielęgnacji, odporna na zmienne warunki atmosferyczne oraz gwarantuje trwałą, przyjemną optykę.

Folie dekor - kolory jednolite

Dostępne kolory jednolite folii dekor przekonują elegancką, jedwabną strukturą powierzchni zewnętrznej. Jest ona bardzo przyjemna w dotyku, a tym samym łatwa w czyszczeniu. Optyka kolorów metalicznych odpowiada wyglądowi szczotkowanego metalu, dzięki zastosowaniu wyjątkowych pigmentów metalicznych.

Folie dekor - struktura drewna

Wybrać można folie dekor o strukturze drewnopodobnej na zewnątrz – a wewnątrz neutralną biel – lub wewnątrz i na zewnątrz strukturę drewnopodobną. Pozwala to dopasować okna do wnętrza lub sprawić, że będą niemal niewidoczne. Wszystkie folie dekor posiadają przy tym szczególnie szlachetną strukturę powierzchni zewnętrznej.

proCoverTec

Nowe, jedyne w swoim rodzaju pokrycie powierzchni zewnętrznej profili PVC powłoką proCoverTec o innowacyjnej technologii łączy w sobie funkcjonalność z trwałością i estetyką. Powierzchnia proCoverTec jest ekstremalnie szczelna i jednolita. Jedwabiście matowa optyka nada profilom okiennym szlachetny wygląd i lekko strukturyzowaną, przyjemną w dotyku powierzchnię. Optymalnie chroni ona profile okienne, a przywieranie cząsteczek brudu jest zminimalizowane. Program kolorów proCoverTec to 22 niepowtarzalne barwy. Istnieje możliwość wyboru powłoki jednostronnej od strony zewnętrznej lub całościowego pokrycia kolorem.

Uwaga!

Oferujemy okna wyłącznie Partnerom Handlowym w związku z czym nie posiadamy w ofercie usługi montażu. Zapytania ofertowe na okna z usługą montażu nie będą przez nas rozpatrywane. W takich przypadkach prosimy o kontakt z firmami oferującymi takie usługi.

Wyposażenie

Proponowane przez firmę OKPOL okna produkowane są z profili renomowanej, niemieckiej firmy - Profine. Do wykończenia stolarki stosowane są okucia firmy Winkhaus. Pakiety szybowe pochodzą niezmiennie z firmy Vitroterm Murów.  W drzwiach zewnętrznych montowane są zawiasy niemieckiej firmy Dr Hann. Konstrukcje z aluminiowym progiem natomiast, zawierają rozwiązania niemieckiej firmy Alumaster.

GÓRA