Poszukujemy SERWISANTA

Opis stanowiska:

  • serwis okien, wyłazów i akcesoriów dachowych na terenie całego kraju
  • obsługa reklamacji,
  • szkolenia montażowe,
  • nadzór nad montażem inwestycji,
  • raportowanie działań serwisowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z montażem stolarki otworowej - mile widziane,
  • znajomość zagadnień z dziedziny stolarki otworowej - mile widziane,
  • gotowość do częstych wyjazdów i pracy na terenie całej Polski,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dyspozycyjność,
  • posiadanie czynnego prawo jazdy kat. „B”,
  • mile widziana znajomość języków obcych,
  • miejsce zamieszkania - województwo opolskie, dolnośląskie.

Oferujemy:

  • praca mobilna na terenie całej Polski,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kompleksowe szkolenie wdrażające do pracy w firmie,
  • intensywne szkolenia merytoryczne,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych z dopiskiem "SERWISANT" na adres: a.kwiecien@okpol.pl.

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, IŻ SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )
GÓRA