Firma OKPOL Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko:

    LIDER DZIAŁU LOGISTYKI

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie o organizowanie działań w zakresie logistyki

    • odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP

    • nadzorowanie pracy zespołu

    • nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentacji magazynowej

    • kontrolowanie gospodarki magazynowej (dostawy/wysyłki)

    • koordynowanie terminowości dostaw

    • nadzorowanie transportu wewnętrznego

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    • motywujący system wynagrodzeń

    • możliwość rozwoju kariery zawodowej

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie (techniczne – dodatkowy atut)

    • znajomość przepisów z zakresu BHP

    • uprawnienia do obsługi wózka widłowego (dodatkowy atut)

    • znajomość pakietu MS Office

    • komunikatywności, sumienności

    • inicjatywa i zaangażowania

    • dyspozycyjności

    • umiejętność współpracy w zespole

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadsyłanie ofert w terminie do 30.06.2017r na adres siedziby firmy: Okpol Sp z o.o ,
    ul Topolowa 24, 48-318 Skarbimierz-Osiedle lub na adres e-mail:
    j.zabojszcza@okpol.pl z dopiskiem rekrutacja/lider logistyka

    LIDER DZIAŁU PRODUKCYJNEGO

    • zarządzanie obszarem produkcji
    • dbałość o utrzymanie wysokich standardów jakościowych produkowanych wyrobów
    • realizacja planowanych celów operacyjnych
    • szybkie korekty planów produkcyjnych (reakcja na nagłe zapotrzebowania klientów)
    • zarządzanie podległymi pracownikami
    • nadzór nad prowadzeniem dokumentacji produkcyjnej,
    • inicjowanie zmian organizacyjnych i technicznych, usprawnianie procesów produkcyjnych
    • rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej
    • nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
    • sporządzanie zleceń produkcyjnych
    • kontrola detali, tworzenie raportów pomiarowych

    Wymagania:

    ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO

    • bieżąca obsługa klientów zewnętrznych i wewnętrznych
    • koordynowanie czynności związanych z przyjęciem i realizacją zamówień
    • przygotowanie dokumentów potrzebnych do obsługi klienta
    • tworzenie korespondencji, raportów
    • odpowiedź na zapytania dotyczące usług i produktów oferowanych przez firmę
    • koordynowanie realizacji zamówień, udział w targach, szkoleniach, administracja reklamacji.

    Oferujemy:

    • pakiet szkoleń
    • praca w zgranym zespole

    Wymagania:

    • umiejętność pracy w zespole
    • łatwość nawiązywania i utrzymywaniu kontaktów handlowych
    • dobra znajomość obsługi programów Excel, Word, Power Point
    • dyspozycyjność
    • komunikatywność
    • rzetelność w realizacji powierzonych zadań

      komunikatywna znajomość języka włoskiego

    • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

    j.zabojszcza@okpol.pl z dopiskiem rekrutacja

    GÓRA